• Новак
Црвено Навлажнувачки Крем За тонирање, Крем За Шминка За Длабока Хидратација V7, V7 Крем Кореја За Сите Хидратантни Креми За Лице Од Типот На Кожа

Црвено Навлажнувачки Крем За тонирање, Крем За Шминка За Длабока Хидратација V7, V7 Крем Кореја За Сите Хидратантни Креми За Лице Од Типот На

Rating 
DEN 1502.40

Достапност
Достапно за нарачка

●Навлажнувачки Крем За тонирање На Тонови V7 крем за шминка со длабока хидратација со длабока хидратација обезбедува инстант покриеност за убава кожа со природен изглед За Сите Тип На Кожата Лице Крем. V7 Крем За Длабока Хидратација V7 крем за шминка со длабока хидратација на водена светлина јасна, влажна и природно убава, ја осветлува кожата и ја кристализира за природен гол изглед. Го остава вашиот тен посветол и изгледа помлад. ●V7 Крем За Шминка За Длабока Хидратација На Водена Светлина Q : V7 крем за длабока хидратација длабоко ја хидрира кожата, ја ублажува сувоста и ја поправа кожата. Хидратантен крем за лице за сува кожа. ●Не-мрсна q : V7 длабока хидратација крем за шминка за водена светлина е лесен, не-мрсна формула брзо продира во кожата и е погодна за целодневна употреба. ●Светлосен Крем За Тонирање На влага● : Нежен за сите типови кожа. В7 крем за длабока хидратација ја прави мојата кожа да свети без шминка и ја прави мојата кожа да изгледа беспрекорно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат