• Новак
Бартоси Големи Клипови За Нокти За Коса Златни Бисерни Клипови За Канџи За Густа Коса Метални Штипки За Коса За Жени Силно Држење Клип За Коса Со Канџи Лале Цветна К

Бартоси Големи Клипови За Нокти За Коса Златни Бисерни Клипови За Канџи За Густа Коса Метални Штипки За Коса За Жени Силно Држење

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Клипот за канџи за коса од бисер е изработен од висококвалитетен бисер и метал, вклучувајќи пролет и златна пружина, силно држење и издржлива, висока употребна вредност, долг работен век, повеќекратна употреба, со одредена напнатост, едноставна работа, лесен за употреба Големи клипови за коса со канџи големината на овој клип за коса со канџи е 10,5 см/4,1 во *5 см/2 инчи. Шнолите за вилица за коса не се лизгаат, можат цврсто да ја држат косата без да го оштетат скалпот и се совршени за елегантни и нежни женски пријатели. Големиот клип за канџи има 2 различни стилови и бои.Изгледот на клипот за коса е мазен, до скалпот игра одредена заштитна улога,а дизајнот на површинската обвивка, дизајнот на вкрстениот пресек и уникатен. Клиповите за канџи за цветна коса обезбедуваат брз секојдневен стил или полуформално ажурирање, погоден е за густа коса или кадрава коса жените да ја одржуваат косата уредна кога се во бања, дом, канцеларија, кујна и други места. Клиповите за вилица се совршени за миење лице, утринска рутина за убавина, шминкање, готвење или одржување на косата чиста и уредна. Металните шноли за шноли се доволно долги за да одговараат на сите типови коса како густа, тенка, кадрава, права, брановидна, долга или фина коса. Големи клипови за коса дизајнот на забите на канџите има за цел да ја држи косата на место, лесна за носење цел ден без главоболка, големи клипови за канџи за жени со долга коса со густа коса. Како реквизити за снимање е исто така добар избор. Клипови за канџи за Густа Коса. Елегантен, Стилски И Мазен Метален Дизајн Клипови За Коса. Изгледајте убаво и чувствувајте се прекрасно со овие прекрасни, елегантни големи клипови за канџи за коса кои удобно ги држат сите типови коса (густа, кадрава, тенка, фина), во текот на целиот ден. Тие се лесни за употреба и ви помагаат да изгледате и да се чувствувате стилски. За жени и девојки на кои им требаат костец за коса, стеги за коса кои изгледаат стилски и се чувствуваат удобно. Златни Шноли За Жени. Клиповите за коса за густа коса прифаќаат шуплив и геометриски дизајн, создавајќи забавен изглед, тие се погодни и за забави, работа, патување и секојдневно користење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат