• Новак
Cabilock Мала боја ролери за ролери за бои, рачни професионални ролери четки за четка за слики за сликање за клупски трговски центри за сликање wallsидови 2 парчиња сунѓер

Cabilock Мала боја ролери за ролери за бои, рачни професионални ролери четки за четка за слики за сликање за клупски трговски

Rating 
DEN 222.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ролерот за боја е лесен во тежина, лесен за употреба професионални и аматерски корисници, многу погодни за DIY алатки за возрасни и деца Пакетот вклучува : 2 ролери за бои. Супер абсорбента : густата мешавина од синтетичко влакно е дизајнирана да држи повеќе боја за да заштеди време, да ги намали лентите и високо-квалитетни завршувања на wallsидовите или. Цена : Можете да купите толку добар квалитетен производ по толку ниска цена. За што се двоумите? Совршена услуга за продажба : Можете да ме контактирате ако имате какви било прашања откако ќе го примите производот, ќе дадам се од себе за да ви помогнам да го решите проблемот, благодарам за вашиот. Ролерот за боја е лесен во тежина, лесен за употреба професионални и аматерски корисници, многу погодни за DIY алатки за возрасни и деца. Пакетот вклучува : 2 ролери за бои. Супер абсорбента : густата мешавина од синтетичко влакно е дизајнирана да држи повеќе боја за да заштеди време, да ги намали лентите и високо-квалитетни завршувања на wallsидовите или. Цена : Можете да купите толку добар квалитетен производ по толку ниска цена. За што се двоумите? Совршена услуга за продажба : Можете да ме контактирате ако имате какви било прашања откако ќе го примите производот, ќе дадам се од себе за да ви помогнам да го решите проблемот, благодарам за вашиот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат