• Новак
Днхцл Бисер Лак Фиба Во Собата Со Вежба Вода Вежба Крстот Игла Шамија Конска Опашка Клип За Жени

Днхцл Бисер Лак Фиба Во Собата Со Вежба Вода Вежба Крстот Игла Шамија Конска Опашка Клип За Жени

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Златна; Големина(Прибл Материјал : Метал, Венецијански бисер; Облик : лак. Направете ве шармантни и елегантни, Добри За одење на забавен банкет или свадба. Многу убава и шарм, практичен додаток за дами. Совршен Подарок за неа! Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријател и соработници. Вклучен пакет : 1 ПАРЧИЊА бисер лак Фиба Материјал : Метал, Венецијански Бисер Боја : сребрена форма : Големина на лак (Прибл.) : 6*3СМ Многу убава и шарм, практичен додаток за дами за прилики : забави, родендени, свадби, фестивали, танци, прослави, церемонии, подароци и други секојдневни активности совршен клип за коса поставен како подарок. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат