• Новак
Меки Стапче Навивам - Фретрес 2х Стапче Навивам Плетенка Колекција

Меки Стапче Навивам - Фретрес 2х Стапче Навивам Плетенка Колекција

Rating 
DEN 234.24

Достапност
Достапно за нарачка

Слободна Плетенка Синтетички Плетенка Коса Капчиња Плетенка Поединечно Пред-јамка Капчиња и Кука За Бравата. Прикажана боја : 99Ј.Боите на сликата и вистинскиот производ може малку да се разликуваат врз основа на резолуцијата на екранот. Фретрес Синтетички Коса Капчиња Плетенки 2x Меки Стапче Навивам Боја Прикажани : 99 J " Боите на сликата и вистинскиот производ може малку да се разликуваат врз основа на резолуцијата на екранот."Капчиња Плетенка лесно е да се капчиња косата И да се заврши стилот Секоја од жиците е рачно врзана така што е прецизно извртена, спречувајќи отплеткување. Фретрес е изработена од влакна исклучиво развиени за да личат на допирот и чувството на човечка коса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат