• Новак
Алове Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 13х6 HD Транспарентна Чипка Фронтални Перики Човечка Коса Со Бебешка Коса 180% Густина Без Леп

Алове Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 13х6 HD Транспарентна Чипка Фронтални Перики Човечка Коса Со Бебешка

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

1 13Х6 ХД ЧИПКА ПРЕДНИ ПЕРИКИ МАТЕРИЈАЛ : 13х6 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени 180% Густина, 12а 100% Вистинска Необработена Девствена Бразилска Реми Човечка Коса, Исечена Од Млади Девојки Директно без Никаков Хемиски Процес. Жив, Мек И Здрав, Подолготраен.ПРЕДНОСТ НА ПРЕДНИТЕ ПЕРИКИ ОД ЧИПКА СО БРАНОВИ НА ТЕЛОТО : Бран На Телото 13х6 HD Транспарентни Предни Перики Од Чипка човечка Коса претходно откинати, 13х6" швајцарски перики од Тантела, Природна Линија со Бебешка Коса, Невидлива Линија На Чипка и Капа За Дишење, Можат Да Направат Повеќе Страничен Дел Од Областа,Простор За Разделба Напред. Слободна Разделба, Може Да Направи Длабок Дел, Направен Среден Или Страничен Дел, Повеќекратен Избор.ЧОВЕЧКА КОСА ЧИПКА ФРОТН ПЕРИКИ ФУНКЦИЈА : Точно На Должина. 22-22, 5 инчи 180% ГУСТИНА HD Транспарентен Чипка Пред Перики Човечка Коса, Средна Големина Капа Со Капа Со Прилагодлив Ремен и 4 Чешли, Поправете Ја Позицијата Добро, Лесно Удобно и Удобно. Врвна Боја на Чипка : HD Проѕирна Чипка, Претходно Искубена Линија На Коса со Бебешка Коса, Добро Одговара на Вашата Кожа. ФРОНТАЛНИ ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА HD ЧИПКА КВАЛИТЕТ : 180% Густина 13x6 Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати, 13x6inch Длабок Дел. ЧИПКА Што Дише Може Да Биде Белило Што Одговара На Бојата на Вашиот Тен, Природни Црни Перики Без Лепак Човечка Коса, Може Да Се Редизајнираат, Обојат, Изветват, Пермираат, Издржливи, Еднократно, Траат Долго Со Добра Нега на Коса.ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА и УСЛУГА-Алове Човечка Коса Перика Доаѓаат Со Прекрасен Пакет, Брза Испорака Со (1-2 работни Дена По Испораката). 30 Дена Без Поврат На Средства И 24 часа Професионална Услуга, Секогаш Нудете Квалитетни Производи За Коса, Можете Да Изгледате И Да Се Чувствувате Убаво 100% Без Ризик!. Мека И Здрава ХД Транспарен Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса. Целосни и Дебели 13х6 Чипка Предни Перики Човечка Коса 180% Густина. 13х6 Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса 180% Густина. Перики Без лепак Човечката Коса, Верна на долги, Перики Од Човечка Коса, Може да биде Обоена,Рестилизирана. Алове Компанија За Коса лоцирана Во Ксучанг, Која е Центар на Производи за Коса во Кина. Имаме Повеќе Од 10 Години Искуство. Ги Имаме Нашите 2 Фабрики и 3 Физички Продавници Во Кина. Преку Непрекинати Напори и Иновации, Нашите Производи се Извезуваат во Многу Земји во Европа, Северна Америка,Африка.Длабоко Добредојдени Од Нашите Стари И Нови Клиенти. Ви благодариме За Вашата Долготрајна Љубов и Поддршка, Ние ќе Го Направиме Подобро!. Хд Швајцарската Чипка ~ повеќе мека и Издржлива. Претходно Искубена Линија На Коса Со Бебешка Коса~ поубаво, Се Чувствува Многу Природно и Совршено Одговара на Тонот на Кожата. 13х6 Швајцарски Чипка Фронтални Перики. ХД Транспарентни Швајцарски Чипка Перики. Еластична Капа ~ Дизајниран За Цврсто Вклопување и Удобност Што Овозможува Носење На Единиците. Добро се вклопуваат И Лесно Инсталираат и Се Грижат. 4 Чешли ~ Двете Страни И Назад,За Подобро Одржување На Фронталните Перики Од Чипка,Не Можат Лесно Да Паднат. Прилагодлив Ремен На Грбот ~ Можете Да Ја Прилагодите Големината Слободно Според Вашата Глава На Позициите 1 2 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат