• Новак
Берон Жешка Розова Перики Долга Брановидна Перика За Жени Кадрава Топлина Отпорни Коса Перики Ноќта На Вештерките Косплеј Партија Со Перика Капа

Берон Жешка Розова Перики Долга Брановидна Перика За Жени Кадрава Топлина Отпорни Коса Перики Ноќта На Вештерките Косплеј Партија Со Перика

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Жешка Розова Може да биде мала разлика поради осветлувањето, аглите на камерата или мониторите на компјутерот/мобилниот телефон. Тежина : 320гр (fl 20гр)/сет; Должина : 70см/28"(●5см/2"). Околу 22,5 Инчи со Прилагодливи Ремени, 2 прилагодливи ремени може да ви помогнат да ја прилагодите големината на капачето од перика помалку или повеќе за околу 1-1, 5 инчи. Може да се рестилизира, направен од синтетички влакна отпорни на топлина, можете да ја виткате или пеглате оваа перика, ве молиме чувајте ја поставката за топлина под 150с. Што ќе добиете : 1*перика, 1* капа за перика. За Нашата Перика 1.Роза нето капа, повеќе дише и прилагодливи.Нашата перика е направена од врвни синтетички влакна, ве молиме измијте ја со шампонот првиот пат кога носите.Сите перики за синтетичка коса се безбедни за топлина и можат да бидат завиткани и рамни пеглани. Ве молиме имајте предвид дека поставките за топлина мора да бидат под 150с/302ф.Сите наши перики се со прилагодлива внатрешна мрежа за капачиња, една големина најмногу одговара.Можете да ја исечете или исечете периката во кој било стил што ви се допаѓа. Спецификација Тип на коса : премиум синтетички влакна отпорни на топлина. Боја : Жешка Розова. Должина : 70см/28". Тежина : околу 320гр/сет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат