• Новак
42 ПАРЧИЊА Клипови За Бебешка Коса Во Боја На Бонбони Виножито Цвет Овошје Десерт Шаблони Шноли Слатки Мали Шноли Додатоци За Коса За Девојчиња Жени Тинејџерки

42 ПАРЧИЊА Клипови За Бебешка Коса Во Боја На Бонбони Виножито Цвет Овошје Десерт Шаблони Шноли Слатки Мали Шноли Додатоци За Коса За

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Што ЌЕ ДОБИЕТЕ - можете да добиете 42 клипови за коса Сите тие се различни стилови, кои можат да ги задоволат вашите потреби. €ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН q-овие шноли за девојки имаат слатки и слатки цртани модели, како што се облак, овошје, виножито, сладолед и така натаму, кои се полни со летни чувства, опремени со мешани и светли бои, тие ќе додадат повеќе свежо чувство и енергија за вас и вашата ќерка. ●МАТЕРИЈАЛ и ГОЛЕМИНА ● -клиповите За коса За Девојчиња се изработени од висококвалитетна акрилна пластика, тврда и издржлива, нетоксична, нетоксична и невкусна, можете да ги користите со доверба.Повеќето големини се помеѓу 1,18 инчи-2,36 инчи (3-6 см). ●ШИРОК СПЕКТАР на УПОТРЕБА - клиповите за коса од Цртани филмови не се само убави, туку и практични, погодни за повеќето женски фризури, Ноќта на Вештерките, Божиќ, забави, церемонии, родендени, банкети и секојдневно носење и се погодни за убави подароци за тинејџерки. ●ДОДАТОЦИ ЗА КОСА за ПОДАРОК ● - Одлични подароци за детски родендени, Ден На Децата, Божиќни подароци, подароци За Денот на Вљубените, забави итн. Тоа е добар избор за мајките. Што ЌЕ ДОБИЕТЕ - можете да добиете 42 клипови за коса. Сите тие се различни стилови, кои можат да ги задоволат вашите потреби. €ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН q-овие шноли за девојки имаат слатки и слатки цртани модели, како што се облак, овошје, виножито, сладолед и така натаму, кои се полни со летни чувства, опремени со мешани и светли бои, тие ќе додадат повеќе свежо чувство и енергија за вас и вашата ќерка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат