• Новак
ЈАЈОНГ Алуминиумска Фризерска Алатка Куфер За Заклучување Преносни Берберски Ножици Фризерски Додатоци Кутија За Складирање Стилист За Убавина Салон За Убавина ?

ЈАЈОНГ Алуминиумска Фризерска Алатка Куфер За Заклучување Преносни Берберски Ножици Фризерски Додатоци Кутија За Складирање Стилист За Убавина

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

● СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Висококвалитетна Завршна Обработка и Конструкција На Алуминиумска Рамка, Армирани Алуминиумски Агли за Дополнителна Издржливост ● ИЗДРЖЛИВ и ИЗБАЛАНСИРАН : Неколку важни делови се изработени од нерѓосувачки челик. Вклучува метален агол на обвивка, заклучување на кодот, метална заоблена потпора на раката. Тоа е најдобрата заштита за кутијата. ● ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Големиот Внатрешен Оддел е Одличен за Шишиња, Машинки и Помагала за Чешлање.И Внатрешни Работи Обложени Со платно за Заштита На Козметиката, Подобро Организирајте Ја Вашата Стилска Опрема. ● Најдобра Идеја За Подарок : Тродимензионална украсена со прекрасна шема, тоа е неверојатен подарок за семејството, пријателите, соработниците, презентациите, родендените, празниците и многу повеќе. ● Совршена Применливост : Овој Случај Ужива Голема Популарност Меѓу Професионалните Шминкери,Ученици, Фризери и Многу други за Употреба во Домаќинството или Патувањето. И Поделените Делови Ги Одржуваат Сите Потреби Уредни. ● СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Висококвалитетна Завршна Обработка и Конструкција На Алуминиумска Рамка, Армирани Алуминиумски Агли за Дополнителна Издржливост. ● ИЗДРЖЛИВ и ИЗБАЛАНСИРАН : Неколку важни делови се изработени од нерѓосувачки челик. Вклучува метален агол на обвивка, заклучување на кодот, метална заоблена потпора на раката. Тоа е најдобрата заштита за кутијата. ● ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Големиот Внатрешен Оддел е Одличен за Шишиња, Машинки и Помагала за Чешлање.И Внатрешни Работи Обложени Со платно за Заштита На Козметиката, Подобро Организирајте Ја Вашата Стилска Опрема. ● Најдобра Идеја За Подарок : Тродимензионална украсена со прекрасна шема, тоа е неверојатен подарок за семејството, пријателите, соработниците, презентациите, родендените, празниците и многу повеќе. ● Совршена Применливост : Овој Случај Ужива Голема Популарност Меѓу Професионалните Шминкери,Ученици, Фризери и Многу други за Употреба во Домаќинството или Патувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат