• Новак
Алаза Симпатична Мопс Куче Сива Водоотпорна Берберска Наметка За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Крпа За Сечење Коса, 65 х 55 инчи

Алаза Симпатична Мопс Куче Сива Водоотпорна Берберска Наметка За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Крпа

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на куката Големина : 65 х 55 инчи/140 х 165 см. Лигавче за фризура : мека, водоотпорна, издржлива, тенка и лесна. Прилагодливото еластично деколте се прилагодува на различни големини на вратот, можат да ги користат и возрасните и децата. Може да се користи во берберницата и дома. Тоа е многу добар фризура материјали. Престилка за бричење : Закачете ја чашата за вшмукување на куката на огледалото како лигавче за бричење. Тоа е најдобрата алатка за мажите да ја бричат брадата и лесно да ја собираат косата без да го затнат одводот. Може да се користи дома или додека патувате. Ова е добар личен додаток за бричење. Во продавницата има стотици берберски наметки со различни дезени од кои можете да изберете. Тоа е добар подарок за вашето семејство или пријатели На Божиќ, Денот На Таткото, Денот На Мајката, Денот На Благодарноста, Ноќта на Вештерките и така натаму. Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на куката. Големина : 65 х 55 инчи/140 х 165 см. Лигавче за фризура : мека, водоотпорна, издржлива, тенка и лесна. Прилагодливото еластично деколте се прилагодува на различни големини на вратот, можат да ги користат и возрасните и децата. Може да се користи во берберницата и дома. Тоа е многу добар фризура материјали. Престилка за бричење : Закачете ја чашата за вшмукување на куката на огледалото како лигавче за бричење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат