• Новак
Минлија Елегантни Лакнот Пролет Клипови Конска Опашка Клип, Коса Клип Капак Нето Шноли Девојки Конска Опашка Клип Подароци Глава

Минлија Елегантни Лакнот Пролет Клипови Конска Опашка Клип, Коса Клип Капак Нето Шноли Девојки Конска Опашка Клип Подароци Глава

Rating 
DEN 70.40

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од висококвалитетни полиестерски и метални клипови, модерен и убав, може да се користи како подарок за мајки, сопруги, ќерки и соученици Металниот клип цврсто ја поправа косата, а густата или кадрава долга коса е добро фиксирана. Може да се совпадне со разни алишта, како што се здолништа, фустани и обично секојдневна облека. Погоден за женско секојдневно носење. Големина : Должина 11,5 см. Пакетот Вклучува : 1pc Пролет Клип. Погоден За : Партија, Дневна Големина : Должина 11,5 См Пакет Вклучуваат : 1 парчиња Пролет Клип Материјал : Полиестер Боја : вино црвена, зелена, темносина, црна, розова Стил : Моден Стил Пол : Женски Тип На Ставка : Пролет Клип Ако имате било какви прашања во врска со овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Ви благодариме за купувањето!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат