• Новак
13х4 Чипка Предни Перики 26 инчен Бран На Телото 180 Густина 10а Човечка Коса Без Лепак Перики За Црни Жени Бразилска Девствена Коса Претходно Изветвени Јазли Природна ?

13х4 Чипка Предни Перики 26 инчен Бран На Телото 180 Густина 10а Човечка Коса Без Лепак Перики За Црни Жени Бразилска Девствена Коса Претходно

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

* Материјал За Коса : 100% Необработена Бразилска Девица Човечка Коса · Чиста И Здрава · Квалитет на косата : Без Пролевање, без заплеткување, Меко И Свиленкасто, Може Да Се Рестилизира.Многу Природно По Инсталирањето. · Боја На Коса : Природна Црна Боја.Може да бидат Обоени и Изветвени. · Должина на перика : 20" 22" 24" 26" 28" 30" достапно. · Чипка Перика Тип : 13х4 Чипка Пред Перики.Светло-Кафеава Боја На Чипка како Вашата Кожа. · Густина На Косата : 150 Густина Претходно Откинати Чипка Предни Перики. · Боја На Чипка : Светло-Кафеава Боја На Чипка како Вашата Кожа. · Големина на капачето : Средно Со Прилагодливи Ремени (22-22, 5 инчи). · Употреба на перика : Може да се Користи За Брак, Патување, Работа, Секојдневен Живот, Присуство На Вечери, Активности На Отворено, Пливање, Скокање Со Падобран, Летање, Пароброд, Контакт Родител-дете итн. Пред миење, четкајте ја перика отстранете ги сите задевања или заплеткувања. Ставете ја перика во слив или мијалник во ладна вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат