• Новак
Чисти Органски Масла За Третман На Коса-Сертифицирано Органско Масло Од Чајно Дрво И Масло Од Сладок Бадем Органско За Коса И Нокти На Кожата-Органско Масло За Коса

Чисти Органски Масла За Третман На Коса-Сертифицирано Органско Масло Од Чајно Дрво И Масло Од Сладок Бадем Органско За Коса И Нокти На Кожата-Органско

Rating 
DEN 511.20

Достапност
Достапно за нарачка

Органско Есенцијално Масло Од Чајно Дрво-Прифатете ја моќта на моќното и чисто органско масло од чајно дрво за нега на скалпот и видете што може да направи ова извонредно масло за чистење и разјаснување дека вашиот сув скалп Органско Бадемово Масло - нашето органско масло од сладок бадем за нега на кожата е чисто и едноставно масло за лице со многу придобивки, вклучително и хидратантна жедна кожа благодарение на изобилните витамини и антиоксиданси. Органски Масла За Коса-Комбинирајте бадемово масло за коса со масло од чајно дрво за коса и негувајте ги дури и најоштетените нишки и сувите скалпи за да помогнете да се поттикне подобар сјај текстура сјај и хидратација. Бескрајни Можности - нема ограничување при мешање на нашите органски масла за сите видови производи, затоа изберете ги вашите омилени ЗА сам маска за коса ИЛИ домашен третман со врело масло за коса и многу повеќе. Квалитет На Јавор Холистика-Прифатете ја моќта на природата со кое било од нашите чисти есенцијални масла за дифузери производи за ароматерапија и подароци за грижа за себе за спа како искуство дома или во движење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат