• Новак
3 ПАРЧИЊА Додатоци За Свадбена Коса За Жени Клисбуртуонија Невестински Цветни Странични Клипови За Коса Бисерни Невестински Глави Свадбени Иглички За Коса …

3 ПАРЧИЊА Додатоци За Свадбена Коса За Жени Клисбуртуонија Невестински Цветни Странични Клипови За Коса Бисерни Невестински Глави

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Блескајте од секој агол Совршен за невестински додатоци и ве прави во центарот на вниманието. Погоден за свадби, свршувачка, матурска, забава, натпревар или која било пригода што сакате да бидете пошармантни. ?①Денот на венчавката 3 ПАРЧИЊА бели шноли Од Кристал, Совршени За надополнување на свадбената облека, изгледа координирано и совршено. Во меѓувреме, Го Носеше ова За Присуствувајте на свадба наместо фасцинатор и беше прекрасна и Привлечна. ?●Лесно се става. мазниот чешел за коса лесно може да се вметне во вашата коса и може да се носи насекаде на вашата глава. Должината на чешел за коса може да биде добро фиксирана на главата,Останува во косата без лизгање. ?●Носена во многу прилики●оваа фиба може да ја носат невести и деверуши. Тоа е најдобриот избор за свадби. Користете го за украсување на косата и фотографирање. Во исто време, можете да го носите на разни забави, Ја Користевте оваа клип за коса за вашиот стил на коса со здолниште фустан танцување латински и сала за танцување. ?●Големина На Иглички За коса ● цветниот клип за коса е приближно 7,5 инчи во должина, 3,5 инчи во ширина. Зачудувачки невестински клип за коса со пенливи кристали. Оваа глава ќе биде одличен избор за невеста или за која било посебна пригода. ?●Рачно изработен Клип За Коса+ свадбениот чешел за коса е составен од дванаесет калеми, кои можат добро да ја стегнат вашата коса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат