• Новак
Шнола? Коса малезија човечка Девица продолжување на Косата 3 Снопови 10 -28 Директно Природна Боја Може Да се обои

Шнола? Коса малезија човечка Девица продолжување на Косата 3 Снопови 10 -28 Директно Природна Боја Може Да се обои

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% малезиска човечка коса нема синтетички влакна или мешавини од животни Коса Екстензии Природни Директно .Должината на косата е исправената должина. Должина на косата 10 инчи-28 инчи. 300 грама коса ткаенина. Боја : Природна Боја, оваа коса Може да се пегла,може да биде рестил,Може да се обои ,Може да се обои. Материјал : 100% Малезиска човечка коса Без синтетички влакна или мешавини од животни 300 грама ткаенина за коса, 100гр по пакет. Природната Боја Може да се обои, оваа коса Може да се пегла,може да биде рестил,Може Да се обои Меѓународна Стандардна испорака 7-14 дена Брза испорака 2-3 дена Од ДХЛ Затоа што ние сме производител,така што нашата коса има ниска цена,Но висококвалитетна Специјализирана За производство на сите видови производи за коса долги години, нашите производи уживаат популарност на светскиот пазар.За неговиот супериорен квалитет и разумна цена. Прилагодените производи од перика се добредојдени, можеме да направиме предмети според вашето посебно барање, како што се перика со различна густина, разделена природно свилена врвна перика, лепак помалку перика итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат