• Новак
5 парчиња Западни Каубојски Клипови За Канџи За Коса Смешни Леопард Ѕвездени Отпечатоци За Коса Грабнете Клипови За Ајкули Личност Стилизирање На Коса Стеги Парти?

5 парчиња Западни Каубојски Клипови За Канџи За Коса Смешни Леопард Ѕвездени Отпечатоци За Коса Грабнете Клипови За Ајкули Личност Стилизирање

Rating 
DEN 233.44

Достапност
Достапно за нарачка

Користи квалитетен акрилен материјал, силен и цврст, класичен и убав, фино полирање, заоблена завршна изработка, тешко да ја повредите косата или скалпот, можете да ги носите со доверба Класичен модел во комбинација со клипови за канџи, едноставно ретро, може да се примени во различни прилики, што ве прави пошармантни во секојдневниот живот, забави, церемонии, матурска, роденден, состаноци, празници и фотосесија. Дизајнот на забите во голема мера може да се справи со која било густа или тенка коса. Доволно долги клипови за коса ќе се држат цврсто, совршено за густа, тенка, кадрава или права коса. Големина : околу 8м. за време на вежбање, како што се јога, канцеларија, забава, домашен живот, капење, шминка итн. Направете да изгледате елегантно и уникатно. Пакетот вклучува : 5 Парчиња коса канџа. Погоден за сите фризури од различни возрасти, млади девојки, мали девојчиња, жени, мајки итн. може совршено да се вклопи со оваа лента за глава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат