• Новак
ЏОВАНИ Измазнување Рицинусово Масло Остави-Во Регенератор, 11.5 мл. - Сите Типови На Коса, Навлажнете Ја Косата &засилувач; Скалпот, Хидрат &засилувач; Скроти Разлетув?

ЏОВАНИ Измазнување Рицинусово Масло Остави-Во Регенератор, 11.5 мл. - Сите Типови На Коса, Навлажнете Ја Косата &засилувач; Скалпот, Хидрат &засилувач;

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗМАЗНУВАЊЕ НА РЕГЕНЕРАТОР ЗА ОСТАВАЊЕ РИЦИНУСОВО МАСЛО : Користете го овој рафиниран Третман за Коса Со Рицинусово Масло за Да помогнете во негување и навлажнување на косата и скалпот Природно подобрете ја текстурата на косата и вратете ја без да ја оптоварувате косата за сјаен изглед. ХИДРАТ И СКРОТИ РАЗЛЕТУВАЊЕ : Помогнете да ја ослободите косата од разлетување и внесете хидратација во скалпот и кожата со производи за коса Од Рицинусово Масло. Овој дневен полк хидрира и измазнува суви, оштетени и нормални типови коса за крајна управливост. ХРАНЛИВИ СОСТОЈКИ : Условете ја и стилизирајте ја косата со длабока мешавина од Масло Од Рицинусово Масло, Јојоба, Масло Од Арган, Кокосово Масло, Шеа Путер и Кератин за мазни и сјајни плитки да се чувствуваат убаво надополнети, секој пат. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : Дистрибуирајте Измазнувачки Регенератор за Оставање Рицинусово Масло рамномерно преку влажна коса и стил по желба. Рицинусовото масло за коса обезбедува заштита и дополнителна управливост која е лесна и ја свилува секоја влакно. ЛАУРИЛ И ЛАУРЕТ СУЛФАТ БЕСПЛАТНО : производите НА ЏОВАНИ не содржат груби хемикалии кои најчесто се користат во други производи за лична нега што ве оставаат со чиста, силна и кондиционирана коса. Негувајте ја кожата и навлажнете ја косата и скалпот со овој 100% чист, рафиниран третман на коса Од Рицинусово Масло. Богато, повеќенаменско масло со исфрлање, добиено од семето на одржливите култури на фабриката Рицинус Комунис. Толку хранлива што остава косата и кожата да се чувствуваат убаво надополнети, секој пат. Лесен регенератор свила секоја влакно Внесува длабока хидратација за контрола На разлетување Обезбедува заштита и управливост На косата Природно ја подобрува текстурата на косата Се Враќа без да ја оптоварува косата лаурил и лаурет без сулфат Како Да Се Користи : Дистрибуирајте Измазнување На Регенераторот За Оставање Рицинусово Масло рамномерно преку влажна коса и стил по желба ЏОВАНИ беше првиот бренд за нега на коса инспириран од салони во продавниците за природни производи, а денес е #1 Што продава Нега на Коса линија во индустријата за природни производи во соединетите држави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат