• Новак
Conair Instant Ture Compact Hot Rollers w/ керамичка технологија; Црн случај со виолетови ролери

Conair Instant Ture Compact Hot Rollers w/ керамичка технологија; Црн случај со виолетови ролери

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Hotешки ролери за жици кадрици : Компактните ролери во оваа топлина на косата од 12 парчиња брзо за природен сјај и жици кадрици; Компактната торбичка го олеснува складирањето и идеална за патување Лесен за употреба : Овие ролери користат керамичка технологија за да обезбедат доследно дури и преносот на топлина за долготрајни кадрици; Тие се загреваат брзо и рамномерно за 85 секунди. Комплетен сет : Вклучува 12 керамички ролери со две различни големини; (4) 0,75 инчни средни ролери и (8) големи ролери. Прекрасни кадрици од сите типови : Проверете ги нашите ролери за големите, жив кадрици, обемни бранови и полнота што можат да ги испорачаат само топлите ролери; Само тркалајте, нанесете шминка, облечете се, разоткријте и одете. Conair Care Care : Од 1959 година, направивме иновативни мали уреди, алатки за стилизирање на косата и многу повеќе; Нашата линија за нега на коса вклучува високо квалитетни фен за коса, четки, алатки за стилизирање и додатоци за коса. Двоен напон (120 или 230 волти, 60/50 Hz). Hotешки ролери за жици кадрици : Компактните ролери во оваа топлина на косата од 12 парчиња брзо за природен сјај и жици кадрици; Компактната торбичка го олеснува складирањето и идеална за патување. Лесен за употреба : Овие ролери користат керамичка технологија за да обезбедат доследно дури и преносот на топлина за долготрајни кадрици; Тие се загреваат брзо и рамномерно за 85 секунди. Комплетен сет : Вклучува 12 керамички ролери со две различни големини; (4) 0,75 инчни средни ролери и (8) големи ролери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат