• Новак
02 кутии од 10 пакувања - Реал Коми Јапонија Органски шампон за боја на коса - шампон за боја на Коми за коса - Дау Гои Фу Бац Коми Јапонија - Браун Блеккорр - Мау Нау Ден

02 кутии од 10 пакувања - Реал Коми Јапонија Органски шампон за боја на коса - шампон за боја на Коми за коса - Дау Гои Фу Бац Коми

Rating 
DEN 960.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Реал Коми Јапонија Органски шампон за боја на коса (5 бои)-(10 пакет/кутија) (природно црно) Сопствена Формула 5 Не : ? Нема парабени? Нема обоени бои? Парафин бесплатно? Нема фталати? Совети без DEA : Користете во комбинација со коми за поправка и навлажнувачки шампон за најдобри резултати. Употреба : -Покорен бојата на косата брзо, ефикасно на бојата по само 10 минути употреба. -Ава коса по миењето ќе биде обоена по желба, природно убава како да никогаш не е избледена, особено Коми помага да се задржи обоена боја на коса до повеќе од 45 дена по употребата. -Не непријатен мирис како хемиски бои за коса, Коми ја тресе косата со мирис на цреша од цреша измешана со природен мирис на билки, светлина и пријатна. -Натурални хранливи материи во шампон со сребро обложена со коми помагаат да се храни косата да биде природно мазна, негувана и здрава без сувост, кршење. -Коми вели дека не на штетни хемикалии, не ги содржи амонијак и ППД, не предизвикува несакани ефекти, иритација на скалпот, убод на скалпот, не се држи до скалпот и рацете. Зошто треба да го користам ова? -Не.1 Најдобриот продавач во Јапонија -Брза сребрена покривка за 5 минути до сиви корени за коса -100% од природни билки -Платент на хербален мирис ️ Упатства за употреба : Чекор 1 : Шампон вашата коса со вашиот редовен дневен шампон за да бидете сигурни дека вашиот Косата е чиста, а потоа исплакнете со вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат