• Новак
Рачно Изработен Голем Лак За Коса на Девојчиња Со Мазен Алигатор

Рачно Изработен Голем Лак За Коса на Девојчиња Со Мазен Алигатор

Rating 
DEN 128.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Бруто Зрно Затворање на стегачот. УНИКАТЕН дизајниран пом пом лак за да го разубави животот на девојчињата на поинаков начин. Целта на бомбониер е да ги донесе најслатките дизајни на сите наши клиенти. 100% РАЧНО изработени за да се обезбеди секој детал од лакот. Бомбониер го убедува совршенството и професијата во сите постапки. НАЈДОБАР подарок за сите девојки од сите возрасти од доенче до дете дури и до возрасни. Достапно за сите прилики (забави ,настапи, дневни, итн.) ДЕЦА ПРИЈАТЕЛСКИ интерактивно пакување. Отворете го преклопниот картон, има табла за боење на лак за користење на децата. Име : Свежа Големина На Јагода : 9-10см. Тип И Големина на клипот : 4,5 см Мазен Клип За Алигатор. По Сет Вклучува : 1 парчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат