• Новак
Tarazon Aluminum CNC 12 13 напред ги контролира нозете на нозете за улицата Харли Дејвидсон МекАил BOB FXBB FXBBS/LOW RIDER FXLR FXLRS 2018 2018 2020 2021 2022

Tarazon Aluminum CNC 12 13 напред ги контролира нозете на нозете за улицата Харли Дејвидсон МекАил BOB FXBB FXBBS/LOW RIDER FXLR

Rating 
DEN 3199.20

Достапност
Достапно за нарачка

✅ 【Fitment】 Одговара за Harley Softail 2018 2019 2020 2021 2022 Street Bob (FXBB FXBBS)/ низок возач (FXLR) ✅ 【Материјал】 Направен со квалитет на авионот 6061-T6 алуминиум. Лесен, но силен, издржете го топлината добро и обично се попривлечни од челичните делови. ✅ 【Копнат дизајн против лизгање】 Понудете голема безбедност и удобност, површинските жлебови можат да ги искористат чевлите за време на возењето. ✅ 【Функцијата】 Ја подобрува положбата на возењето и удобноста, го намалува заморот на долги патувања. ✅ 【Купете со доверба】 Слободно можете да контактирате со нашиот тим за поддршка. Ние секогаш сме подготвени помош ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ. ✅ 【Fitment】 Одговара за Harley Softail 2018 2019 2020 2021 2022 Street Bob (FXBB FXBBS)/ низок возач (FXLR). ✅ 【Материјал】 Направен со квалитет на авионот 6061-T6 алуминиум. Лесен, но силен, издржете го топлината добро и обично се попривлечни од челичните делови. ✅ 【Копнат дизајн против лизгање】 Понудете голема безбедност и удобност, површинските жлебови можат да ги искористат чевлите за време на возењето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат