• Новак
Raggedbutts® Бебе/Дете Момчиња Со Долги Ракави Осип Чувар Пливачка Кошула w/UPF 50+

Raggedbutts® Бебе/Дете Момчиња Со Долги Ракави Осип Чувар Пливачка Кошула w/UPF 50+

Rating 
DEN 447.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ruffle Butts се гордее што е компанија со седиште во САД лоцирана во Цветна Могила, ТЕКСАС Се што продаваме е дизајнирано во куќата. Посветени сме на визија и посветени на создавање квалитетна облека со допирна разлика, докажана со 100.000+ прегледи со пет ѕвезди. Благодарноста е она за што сме сите—и не води секој ден. "Ако некаде ќе бидете на сонце подолго време и не сакате да морате повторно да нанесувате и повторно да нанесувате крема за сончање, ова е одлично откритие. Ова е направено и дизајнирано во САД од семеен бренд, па ако некоја од тие работи ви е важна, исто така ќе ги поддржувате со оваа набавка. " Совршен За излегување на сонце на езеро, плажа или само трчање наоколу. Многу задоволен. " ова се единствените осип чувари што ги добиваме нашите деца и ги сакаме!"-umn А." добро Се Вклопува и нуди заштита од ветер и сонце и одредена топлина. Моето малечко сака да ја носи оваа осипна гарда и е убава боја. Веќе имам неколку од овие и планирам да купам повеќе додека ги надминува. Го Штити вашето малечко од штетните сончеви зраци. Изграден во заштита од сонце. Препорачуваме да нанесете крема за сончање за дополнителна заштита. Долгите ракави обезбедуваат дополнителна покриеност. Изберете стилови функција четвртина поштенски на предната страна. Секој чувар На Осип се враќа во Солиден Багажник за Пливање!. Симпатична координирање брат стилови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат