• Новак
Под Кошулата Со Кратки Ракави На Оклоп Момчиња, Вратот На Екипажот, Лесен и Дише

Под Кошулата Со Кратки Ракави На Оклоп Момчиња, Вратот На Екипажот, Лесен и Дише

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. СЕКОЈДНЕВЕН ГЛАВЕН производ : Со брзо сушење, ултра мека, издржлива ткаенина со Систем За Транспорт На Влага што ја отстранува потта и брзо се суши, оваа маица е одење за се, од секојдневни училишни денови до активни денови поминати во спортување или трчање наоколу. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : ние користиме висококвалитетни материјали во целата наша облека за да обезбедиме максимална удобност, долговечност и трајна моќност. Секогаш меко и удобно вклопување. СОВРШЕН ПОДАРОК : одличен предмет за подарок!. ПОД ОКЛОП : под визијата На Оклопот е да ве инспирира со решенија за изведба никогаш не сте знаеле дека ви требаат и не можете да замислите да живеете без нив. Поцелосно сечење за целосна удобност. Ткаенината брзо се суши, ултра мека и има поприродно чувство. Системот За Транспорт на Влага брзо ја отстранува потта и се суши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат