• Новак
Под Оклоп Машка Веѓа Тине Колдгеар Инфрацрвена Јакна

Под Оклоп Машка Веѓа Тине Колдгеар Инфрацрвена Јакна

Rating 
DEN 1739.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% Плете Повлечете го затворањето. Машинско Перење. УА бура технологија одбива вода без жртвување на дишењето. Издржлива, тивка, текстура надворешна ткаенина со топла внатрешна обвивка од руно. Инфрацрвената технологија Cold Gear користи мека, термопроводлива обвивка за да ја апсорбира и задржи топлината на вашето тело. Дарежлива конструкција на хаубата со 3 панели со врат за нуркање. Преголеми, безбедни рачни џебови со патент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат