• Новак
XL маж маички мажови шарени летни кратки ракави лабави копчиња хавајски обични кошули кошули за мажи за мажи

XL маж маички мажови шарени летни кратки ракави лабави копчиња хавајски обични кошули кошули за мажи за мажи

Rating 
DEN 212.64

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на копчињата. Машината за миење. Хавајска кошула за мажи е изработена од мека, ткаенина што може да дише, се чувствува удобно, пријателски за кожата. Хавајска кошула се шири јака, затворање на копчињата, краток ракав, директно вклопување дизајн. Погодно е за многу прилики како плажа, празник, забава, риболов, едрење, секојдневно. Совршен натпревар со обични шорцеви, шорцеви на плажа, карго шорцеви. Ве молиме, изберете 2-3 големини, бидејќи оваа големина на кошули на Хаваи работи мала, благодарам. Оваа хавајска кошула за мажи беше изработена од мека и лесна ткаенина, удобна, пријателска за кожата, совршено за лето.Прифектниот натпревар со обични панталони, џемпери, фармерки, карго-шорцеви, обични шорцеви, кратки плажа . Новист дизајн и мода стилски ве прават да изгледате убаво во лето. : Миење на рацете, миење на машината, виси или линија за сушење : 1.Са оваа големина на кошулата на хавајски работи мала, ве молиме изберете 2-3 големини нагоре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат