• Новак
Машка Класична Кожна Патика рибок

Машка Класична Кожна Патика рибок

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Гумен ѓон ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : овие патики имаат горен дел од мека облека од кожа за инстант поддршка и стил. ЕФИКАСНА ПОДДРШКА за СТАПАЛАТА : средниот ѓон НА ЕВА со умирање апсорбира удар и обликуваната облога за чорапи од пена обезбедува поддршка за амортизирање што трае многу прошетки и џоги. УДОБЕН и ЦВРСТ ДИЗАЈН : дизајнот Со Низок крој дава елегантна и софистицирана силуета со слобода на движење и побрза транзиција ве одржува да се движите цел ден. ОБИЧНИ ЧЕВЛИ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : гумениот надворешен ѓон со висока абразија додава издржлива реакција; Идеален за секојдневно, секојдневно и спортско носење. Рибок е глобален бренд инспириран од америка со длабоко фитнес наследство и јасна мисија : да биде најдобриот фитнес бренд во светот. Но, ако постои една марка што може да го оствари тоа, тоа Е Рибок, брендот кој беше фундаментално дел од фитнес движењето кое засекогаш го промени начинот на кој гледаме на спандекс и ленти за глава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат