• Новак
Капче Puma Evercat Astor Flexfit

Капче Puma Evercat Astor Flexfit

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Направени во САД или увезени Само миење на рацете. *Ова капаче е екстра удобно (и спортско кул) со строго вклопување и брендирање на пума *извезено лого на Пума Кат на предната *ткаенина *стил на влечење со Flex Fit се протега *s/m одговара на главите 22,4 "-23.2" околу *l /Xl одговара на главите 23,2 "-24" наоколу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат