• Новак
зерогравитиран Ветеран Од Морнарицата Црно лого Физичка Обука Во Воен Стил Дуксер На Екипажот

зерогравитиран Ветеран Од Морнарицата Црно лого Физичка Обука Во Воен Стил Дуксер На Екипажот

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Достапно за нарачка

50% Памук, 50% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Дуксер За Физичка Обука Во Воен Стил. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Официјално лиценциран од Морнарицата на Соединетите држави. Физичка Обука Во Воен Стил дуксерот на екипажот го прикажува текстот "Морнарицата Се Пензионираше" со златно мастило на предните гради. 50/50 Поли/Памучен Дуксер. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. Официјално лиценциран од Морнарицата на Соединетите држави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат