• Новак
прана Машки Брион Краток 11 Инсем

прана Машки Брион Краток 11 Инсем

Rating 
DEN 478.24

Достапност
Достапно за нарачка

97% Најлон, 3% Спандекс Затворање на копчето. Машинско Перење. НЕШТО КРАТКО : краткиот Брион е направен со нашата оригинална ткаенина За Истегнување Сион и има издржливи детали; Идеален секојдневен панталон за сѐ, од патување до работа до искачување на вашето омилено место. СЕКОЈДНЕВНО КРАТКО : Дизајнирани Да се вклопат во секаков вид на животен стил, овие шорцеви се тенки со 5 џебен стил, засилени навртки и имаат мрежести џебови. Идеално секојдневно кратко за се, од патување до работа до искачување на вашето омилено место. ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ : нашиот краток краток Брион со UPF 50+ заштита, ќе ви помогне да испорачате оптимални перформанси додека ве заштитува од штетните УВ зраци што го прави идеален за сите активности на отворено. Краткиот прана Брион За мажи е исечен од нашата оригинална Ткаенина За Истегнување Сион, дизајнирана со истегнување на перформансите, фитил и технологија за брзо сушење. Овие тенки активни шорцеви се отпорни на триење и имаат мрежести џебови, стајлинг со 5 џебови, засилени навртки и ЗАШТИТА од сонце ДО 50+.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат