• Новак
Солени Екипажот Брус Худ Руно

Солени Екипажот Брус Худ Руно

Rating 
DEN 627.04

Достапност
Достапно за нарачка

80% Памук, 20% Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Најдете Засолниште во Морето. Побарајте возбудувања и ризикувајте Во солениот Екипаж® пуловер Од Руно Од Брус Худ. Изработката на памук-поли обезбедува целодневна удобност. Отпечатокот од екранот на градите, грбот и ракавите го содржи логото на брендот. Прицврстена хауба со прилагодлива врвка за влечење. Долги ракави со рип-плетени манжетни. Кенгур рачен џеб. 80% памук, 20% полиестер. Машинско перење, сушење на паѓање. Мерења : Должина : 27 Во Мерење На Градите : 44 Во Должина На Ракавот : 37 Во Мерењата На Производот беа направени со помош на големина мд. Ве молиме имајте предвид дека мерењата може да варираат во зависност од големината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат