• Новак
Ynd машки тенок фит 3 парчиња костум, едно копче цврсто јакна панталони поставени со вратоврска

Ynd машки тенок фит 3 парчиња костум, едно копче цврсто јакна панталони поставени со вратоврска

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Надворешно : 79% полиестер, 21% вискоза; Поставена : 100% полиестер Затворање на копчињата. Точна големина - Ве молиме, не гледајте во табелата со големина за големина. Ве молиме, погледнете ја само нашата табела со големина на сликата 2 и 3 внимателно пред да купите за да бидете сигурни дека ќе одговара. Или можете да ни испратите е -пошта за испитување, да ни ја кажувате вашата висина, тежина, обем на градите и обем на половината и ќе дознаеме која големина е најдобра за вас. Висок квалитет-Сите костуми се произведени од нашите искусни кројачи со употреба на високо-технолошка опрема и најдобра ткаенина за да се обезбеди квалитет. Нема да жалам за купувањето на ова. Модерен-овој сет на костуми е направен со тенок фитр. Дизајнерот на рамената, џебовите и линијата на половината имаат ефект на кастрење и ве прават да изгледате трендовски и стилски. Со таков дизајн, оваа тужба никогаш нема да биде застарена. Исто така, доаѓа со бесплатна вратоврска (во случаен стил), спарена со вашата јакна за да го оптимизирате вашиот стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат