• Новак
Лавина Машка Кошула За Сонце Со Долги Ракави На Отворено Опремен Врат НА Екипажот Врв За Заштита

Лавина Машка Кошула За Сонце Со Долги Ракави На Отворено Опремен Врат НА Екипажот Врв За Заштита

Rating 
DEN 1531.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Ткаенината за брзо сушење дише и е лесна. Опремениот дизајн ја прави оваа лесна кошула за слоевитост под други предмети. Класично деколте на екипажот. Вклучува ЗАШТИТА ОД УПФ за да помогне во штитот од фактори на животната средина. Разноврсна маичка со долги ракави за мажи одлична за носење сама или како основен слој.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат