• Новак
Шорцеви за машки шорцеви Бекла Брз сув атлетски тренинг за кошарка со лесен спортски салата за вежбање со џогирање со џебови

Шорцеви за машки шорцеви Бекла Брз сув атлетски тренинг за кошарка со лесен спортски салата за вежбање со џогирање со џебови

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 92% полиестер, 8% спандекс. Повлечете го затворањето. Лесна и дишеност : 92% полиестер, 8% спандекс. Синтетиката на полиестер и спандекс може да биде многу издржлив, отпорен на абразија и доволно затегнат за да овозможи подобра подвижност. Единствено : мека еластична лента за половината/ вградената прилагодлива влечење за прилагодено вклопување, споевите на Flatlock го намалуваат Chafe за дополнителна удобност и леснотија на движење. Две стилски рефлексивни ленти од страната ви овозможуваат да ја подобрите безбедноста во ситуации со слабо светло. 2 џебови со патенти : Неисполнетите шорцеви за машка атлетика имаат погодно поставени и лесно достапни џебови за да можете брзо да ги чувате и да ги повратите вашите предмети. 2 -те странични џебови со патент нудат лесно складирање за вашите најважни работи и исто така се доволно длабоки за да се спречат да испаднат предметите за време на активности. Чувствувајте ткаенина на мраз : Останете удобно за време на летните спортови. Брзо ја апсорбира потта од површината на кожата и брзо ја шири. Многу кул и дише за целодневна удобност. Совршени шорцеви за ладење : Тенките активни шорцеви за мажи се погодни за разни прилики како што се тенис, игра на плажа, фудбал, патувања за одмор, фитнес, џогирање, одмор, одење, фестивал, фудбалски спортови или четири сезони цел ден. Најдобар подарок за семејството и пријателите. 92% полиестер, 8% спандекс. Повлечете го затворањето. Лесна и дишеност : 92% полиестер, 8% спандекс. Синтетиката на полиестер и спандекс може да биде многу издржлив, отпорен на абразија и доволно затегнат за да овозможи подобра подвижност. Единствено : мека еластична лента за половината/ вградената прилагодлива влечење за прилагодено вклопување, споевите на Flatlock го намалуваат Chafe за дополнителна удобност и леснотија на движење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат