• Новак
Под оклопна маица за лого за машка риба кука

Под оклопна маица за лого за машка риба кука

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Повлечете го затворањето. Супер-мека, ткаенина од памучна мешавина обезбедува целодневна удобност. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Јака со ребрести. Супер-мека, ткаенина од памук, обезбедува целодневна удобност. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Јака со ребрести.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат