• Новак
Шише Со Вода За Хрчаци Со Држач За Шишиња За Мали Животни Додатоци За Хрчаци За Морско Свинче, Зајак, Шиншили со 125мл Висечки Автоматски Диспензер За Вода

Шише Со Вода За Хрчаци Со Држач За Шишиња За Мали Животни Додатоци За Хрчаци За Морско Свинче, Зајак, Шиншили со 125мл Висечки Автоматски Диспензер

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Природен Материјал Држач За Шишиња Со Вода За Хрчаци : Изработен од густ бамбус без клинци, кој е безбеден за миленичиња и обновлив материјал и џвака од вашите глодари Малите миленичиња имаат навика да гризат работи, а висококвалитетните материјали можат да ја обезбедат нивната безбедност. Прилагодлива Висина На Држачот За Шишиња Со Вода : лесно прилагодлив отвор на задниот дел од држачот за шишиња со вода за хрчак гарантира дека држачот има прилагодлив отвор за висина за да ја спушти или повисоко положбата, а држачот може безбедно да се заклучи на место. Заморчиња Шише Со Вода : дозерот за вода има волумен како 4 МЛ (околу. 120мл) совршено одговара на штандот. Шишето со вода од хрчак има дизајн отпорен на истекување, така што само вашето домашно милениче може да пие кога ќе ја допре топката, помагајќи да се одржува кафезот чист без да се грижите за протекување, малото шише со вода и основата од животинско потекло може да се одделат за лесно чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат