• Новак
Нова мачка кондос скалила мачка дрво

Нова мачка кондос скалила мачка дрво

Rating 
DEN 3998.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно собрание на алатката и рачно изработено во Соединетите држави направени од цврсто дрво, тепих од одделение за домаќинства и сите природни јаже со сисал Двојната густа основа е 24 "x 20. Собраните димензии на производот се 24" W x 20 "D x 60" H. Боите на тепих и текстурата може да варираат. Новата мачка мачка мачка мачка е одличен избор за мачко дрво што нуди повеќе пространи и влечкани нивоа за многу мачки да играат, спијат и дневно. Дрвото со мачки на скалите има 5 различни нивоа за мачиња да се борат и има повеќекратни теписи за гребење, како и јаже со густо и природно сисално јаже за да ги одржуваат ноктите на мачиња здрави и силни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат