• Новак
Симпатична &засилувач; Смешни Мачка Кревет Пештера Со Ѕиркаат Дупка За Затворен Мачки, Топла Мека Лотос Корен Мачка Тунел Кревет Склопуваат, Прекрасна Миленичиња М

Симпатична &засилувач; Смешни Мачка Кревет Пештера Со Ѕиркаат Дупка За Затворен Мачки, Топла Мека Лотос Корен Мачка Тунел Кревет Склопуваат,

Rating 
DEN 712.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 3610 Совршен за мачки и други мали миленичиња. 3 во 1 : нашиот кревет за тунели за мачки обезбедува удобен простор за вашето крзнено бебе да игра, да се релаксира и да се одмори. Може да се користи како тунел за мачки за играње мачки или како кревет за мачки за да се обезбеди удобно и приватно место за одмор. Можете исто така да го закачите креветот од тунелот за мачки како импровизирана лежалка. Симпатичен кревет за мачки во форма на корен од лотос : романот и уникатниот дизајн на обликот на коренот на лотос изгледа како вистински голем корен на лотос, многу симпатичен и интересен. Вашето домашно милениче ќе го сака. Супер Удобна Текстура : изработена од дијамантско руно и фланелен. Креветот во тунелот за мачки е супер мек и удобен, Создава чувство на безбедност и длабоко место за спиење за вашите миленици кои се гушкаат и се гнездат. Погодност : Преклоплив, лесен за чување и носење. Можете да го однесете каде сакате и да заштедите простор кога не го користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат