• Новак
36 цврста симпатична сисал јаже кадифен мачка искачување дрва мачка кула голема мулти-ниво мачка дрво кондо мебел кафеава кафеава кафеава

36 цврста симпатична сисал јаже кадифен мачка искачување дрва мачка кула голема мулти-ниво мачка дрво кондо мебел кафеава кафеава кафеава

Rating 
DEN 896.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ликвидација на сисал јаже, задебелена поддршка, избегнувајте какво било тресење Супериорните материјали обезбедуваат добар квалитет, стабилност и безбедност. Тој нуди простор за забава за мачки. Плишана ја прави оваа кула за мачки меки и удобни за употреба. Кула алатка за миленичиња за пријатни мачки. Ликвидација на сисал јаже, задебелена поддршка, избегнувајте какво било тресење. Супериорните материјали обезбедуваат добар квалитет, стабилност и безбедност. Тој нуди простор за забава за мачки. Плишана ја прави оваа кула за мачки меки и удобни за употреба. Кула алатка за миленичиња за пријатни мачки. Вовед : Кулата за мачки е модерна алатка за миленичиња за обезбедување пространа просторија каде мачките можат целосно да уживаат во себе. Она што особено го препорачуваме денес е само нашите 36 цврсти симпатични сисали јаже кадифен мачки искачување на дрвјата мачка кула! За дизајнирање на кула за мачки, стабилноста е најважната работа. Нашата кула за мачки овде, усвојувајќи сисал јаже со висока класа, материјал за кадифен и плод, обезбедува одлична издржливост и удобност. Тоа му овозможува на вашата сакана мачка да се искачи повисоко и да остане стабилно. Светла боја ја прави оваа кула за мачки ладни и стилски! Тоа во голема мерка ќе ги задоволи вашите мачки! Карактеристики : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат