• Новак
Единствена идеја Руски сини мачки подароци, ми се допаѓаат неколку луѓе и мојот руски, смешен празник два тона 11oz кригла од loversубителите на мачки, играчки за мачки, ?

Единствена идеја Руски сини мачки подароци, ми се допаѓаат неколку луѓе и мојот руски, смешен празник два тона 11oz кригла од

Rating 
DEN 520.00

Достапност
Достапно за нарачка

Руска сина мачка со две тони кафе - да му покаже на таа личност колку е посебен тој/таа, земи му ја оваа кригла Највисок квалитет - Не мора да се грижите за тоа што нашите чаши се кршат во машината за миење садови или микробранова печка, тие се направени од најдобрата керамика. Одличен подарок за мајка - оваа кригла за кафе е одличен подарок за време на родендени, годишнини од свадбата, дипломирање, славење пријателства и лајкови. Печатено со супериорни керамички мастила - вистински постојан отпечаток кој никогаш нема да избледи или ќе го изгуби сјајот. Испратено од САД - обвивката од стиропор гарантира дека се испорачува во совршено парче. Руска сина мачка со две тони кафе - да му покаже на таа личност колку е посебен тој/таа, земи му ја оваа кригла. Највисок квалитет - Не мора да се грижите за тоа што нашите чаши се кршат во машината за миење садови или микробранова печка, тие се направени од најдобрата керамика. Одличен подарок за мајка - оваа кригла за кафе е одличен подарок за време на родендени, годишнини од свадбата, дипломирање, славење пријателства и лајкови. Печатено со супериорни керамички мастила - вистински постојан отпечаток кој никогаш нема да избледи или ќе го изгуби сјајот. Испратено од САД - обвивката од стиропор гарантира дека се испорачува во совршено парче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат