• Новак
Волшебниот комплет за мијалник-о-прстен o прстен без алатка Потребна употреба Сенко црви риболов куки О-прстени лесни за местење заштедува време и пари

Волшебниот комплет за мијалник-о-прстен o прстен без алатка Потребна употреба Сенко црви риболов куки О-прстени лесни за местење заштедува

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

✅ 3/8 "Chartreuse 10/Pk Со (10) #1 Wacky игличка кука Weedguard. Офсет -кука создава повисок однос на поврзување. Рибарите изјавија дека го зголеми односот на кука за 70%. Погледнете го видеото подолу за тоа како функционира Wacky Ring. ✅ Патент во очекување. Не е потребна алатка за прстен! Лесно за местење. Одлично за риболов на видот. Chartreuse се појавува одлично во вода за да можете да ја поставите мамката пред лицето на басот, на што не може да одолее, освен да јадете мамката. Користете го користете. 1/4 "За 3" -4 "црви, 3/8" за 5 "-6" црви, & 5/8 "за 7" -8 "стапчиња за стапчиња. Ангерите велат дека фатиле десетина риби на мамката во еден стил на Сенко. ✅ Заштедете тон пари на овие скапи мамки за стапчиња. Заштедете време од повторното пишување. Малите заби на прстенот помагаат да се задржи мамката на место и да не се лизне од прстенот, прави убав подарок!. ✅ Достапно во 1/4 ", 3/8", & 5/8 "и бои достапни во црна, бела, коска, црвена, луминисценција и chartreuse. (Мамка не е вклучена). ✅ 3/8" Chartreuse 10/pk. Со (10) #1 буден иглички кука Weedguard. Offset Hookup создава повисок однос на поврзување. Рибарите изјавија дека го зголеми односот на кука за 70%.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат