• Новак
Прилагодено потресена капа за бејзбол, извезена класична пололо стил бејзбол капа, прилагодливи капи за везови на жени

Прилагодено потресена капа за бејзбол, извезена класична пололо стил бејзбол капа, прилагодливи капи за везови на жени

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на тока. Само миење на рацете. 100% направен памук. Лесен / издржлив / мазен. Прилагодливо затворање на метална тока, одлично вклопување за сите затворање на големината на главата. Сите капи се извезени во Кина. Различни бои за избор. ? [Продавница за вез за вез] - Имате идеја? Дозволете му на нашиот искусен тим на дизајнери внимателно да го надгледува секој чекор (или бод, во овој случај) на вашите сопствени уметнички дела. Обезбедуваме висококвалитетни професионални производи, а исто така нудиме и дигитализирачки услуги за да создадете ваш сопствен сопствен дизајн или лого. Дозволете ни да ви помогнеме да го направиме нашиот чекор-по-чекор процес едноставен и да се осигураме дека нашите машини ќе го објаснат вашиот дизајн како што сакате. ? [Нашето сопствено ветување] - Секоја сопствена капа за бејзбол е уникатно дизајниран за вашиот персонализиран стил. Создадете си обична капа што отсекогаш сте сонувале да ја имате. Нашето ветување е да помогнеме да комуницираме со вас на секој чекор од патот. Ве молиме, известете ни дали имате какви било прашања или проблеми и ние ќе ни биде драго да ви помогнеме веднаш. ? [Прилагодливо капаче за бејзбол] - една големина најмногу се вклопува. Нашите 100% памучни бејзбол капачиња доаѓаат во лесни и неструктурирани вклопуваат за повеќето случајно тесни стандарди за вклопување. Иако нашите капачиња се со една големина, препорачуваме употреба на прилагодлива позлатена тока на задниот дел за повеќе содржано лабаво вклопување на поголемите глави. Почувствувајте ја удобноста цел ден и секој ден за секоја сезонска пригода и поставување на отворено напред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат