• Новак
Ллама Бејзбол Кап Штапбек капа за мажи и жени со прилагодлив опсег на ленти за глава, рамни капи.

Ллама Бејзбол Кап Штапбек капа за мажи и жени со прилагодлив опсег на ленти за глава, рамни капи.

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестерска твил ткаенина Затворање на привремено. Издржливост и удобност : Направено од висококвалитетна полиестерска твил ткаенина, лесна / издржлива / мазна.Дад капа, низок профил неконструиран. Различни бои за избор. Прилагодливи со една големина-сите : нашите капачиња се целосно прилагодливи и ќе одговараат на сите големини на ногин! Затворањето може да се прилагоди на Snugly Fit Gead големини од 22,4 - 23,6 "или 57 - 60 см. Секојдневен фаворит : Совршен баланс на удобност и стил го прави ова капаче за мажите за секојдневно носење. Дизајн : Вграден Sweatband Wicks Away Sweat To Keep You Cool & Dry,Stretch Construction Provides A Comfortable Fit. Suitability In Different Scenarios : Great Choice For Regular Daily Use And Outdoor Activities Especially Like Bush Walking, Fishing, Running, Hitch-Hike Travel, Baseball, Cycling, Голф, тенис. Полиестерска твил ткаенина. Затворање на привремено. -Фит -сите : Нашите капачиња се целосно прилагодливи и ќе одговараат на сите големини на ногин! Затворањето може да се прилагоди на Snugly Fit Gear големини од 22,4 - 23,6 "или 57 - 60 см. Секојдневен фаворит : Совршен баланс на удобност и стил го прави ова капаче за мажите за секојдневно носење. Дизајн : Вградената џемпер-фитила од потта за да ве одржи ладно и суво, конструкцијата за истегнување обезбедува удобно вклопување. Соодветност во различни сценарија : Одличен избор за редовна дневна употреба и активности на отворено, особено како шетање со грмушка, риболов, трчање, патување со шминка, бејзбол, велосипедизам, голф, тенис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат