• Новак
MOINYSKINS Кожата компатибилна со Nintendo 3DS XL - Molon Labe | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен за примена, отстранување и промена на стил?

MOINYSKINS Кожата компатибилна со Nintendo 3DS XL - Molon Labe | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка

Rating 
DEN 382.40

Достапност
Достапно за нарачка

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mignyskins за вашиот Nintendo 3 DS XL (2015)! Не ја сакате кожата Молон Лабе? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот 3 DS XL (2015) ќе биде уникатен како што сте! Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра измет, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба!. Продолжува и излегува лесно : ставањето на вашите мониси на вашиот 3 DS XL (2015) е супер лесен благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено за да трае, но лесно се отстранува и не остава леплив остаток кога сте подготвени да се префрлите на А. Различен дизајн!. Задоволство : Нашиот пријателски, познавач на персоналот е тука за да помогне и задоволството на клиентите е нашиот главен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте задоволни од која било причина, само известете ги и ние ќе бидеме таму за да помогнеме!. Гордо направени во САД : Ние користиме само 3 милиони автомобилски одделенија винил, најверниот бренд во индустријата, Мојсикинс се произведува во нашиот најнапредна објект во Западен Палм Бич, Флорида. Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mignyskins за вашиот Nintendo 3 DS XL (2015)! Не ја сакате кожата Молон Лабе? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот 3 DS XL (2015) ќе биде уникатен како што сте!. Издржлива заштита за вашиот уред : Произведена со ултра-тенки, ултра измет, ламинат отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од дупки, гребење, прашина и абење и солза на секојдневна употреба!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат