• Новак
Генерички комплет за стартување 3-во-1 за потег на PS3

Генерички комплет за стартување 3-во-1 за потег на PS3

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

3-во-1 стартер комплет за потег на PS3 Лесен за прикачување и отстранување. Набавено со самострел, меч и штит. 3-во-1 стартер комплет за потег на PS3. Лесен за прикачување и отстранување. Набавено со самострел, меч и штит. Спецификации : За : Sony PS3 Додаток Тип : Комплети за додатоци Интерфејс : Безжични карактеристики : Play Station Поместување Боја : Црн материјал : Поликарбонат димензии (CM) : 30,5 x 14 x 13 Тежина (kg) : 0,331 Содржина на пакетот : 1 додаток комплет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат