• Новак
Мини заптивки на торби, заптивната заптивка на заптивната торба со торбички за заптивки со меки магнетна преносна торба резистент -блак

Мини заптивки на торби, заптивната заптивка на заптивната торба со торбички за заптивки со меки магнетна преносна торба резистент

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Првиот пат да ја користите оваа рачна заптивка за заптивка на топло-заптивка пластична вакуумска чипс, ве молиме тренирајте да запечатите со торбата во кутија или да користите своја вакуумска кеса/пластична кеса за храна Ве молиме, не ја запечатувајте вашата торба за закуска пред да се запознаете со производот. Ако не може да се користи или е тешко да се совлада, вратете го. Ако имате некакви чувства на чувства за производот, не двоумете се да не контактирате! Ние ќе ви помогнеме да го решите. [2in1 мини заптивната торба и полнење на секачи] Овој заптивка за мини -торбичка за полнење има уникатни безбедносни деца заклучуваат и надградени делови за топлина, ефектот на запечатување на топлина се подобрува за 50%. Вградено е со капацитет од батерија од 400m Ah, едно полнење може да трае од 7 дена до 1 месец. Правејќи го тоа покорисно, безбедно, заштеда на пари и удобно за дневна употреба. [3 секунди за загревање на торбите, не е потребно загревање] Усвојување на надградени делови за греење, овој запечатувач за рачни торби може лесно да ги запечати повеќето вреќи за закуски во 3-5 секунди. Нема сложено ниво на греење и не е потребно загревање. Овој запечатувач за мини торби е одличен кујнски гаџет за да ви помогне да чувате преостаната храна. [Заптивната торба многу лесна за работа] Доаѓа со 1 заптивната заптивка + 1 USB кабел + 1 Упатство за корисникот. Користете чекори : 1 -ви. Вклучете го прекинувачот за напојување. Едноставно вртете го копчето до соодветната положба, притиснете надолу и движете се хоризонтално за да ја запечатите торбата или да ја отворите торбата. Исклучете ја моќноста по употребата и ротирајте го копчето на заклучувањето на детето и залепете го на фрижидер или држете го подалеку од детето. [Преносен и погоден за разни торби за закуски] Овој заптивната смеса за торби е преносен и лесен за носење, лесно може да се стави во вашата торба, џеб или да го залепи на фрижидерот со својот мек магнет назад. Што е совршено за дома, кујна, патување, кампување, пешачење, затворено и надворешно користење. Погодно е за разни кеси за закуска како обложени вреќи со алуминиумска фолија, вреќи PP/PE/PVC со дебелина од . Како што се торба со чипови, торба за колачиња, торба за орев, торба за вакуум заптивки. [Без грижа за услуги на клиентите] Ние нудиме враќање од 30 дена за поврат или нова замена и гаранција од 90 дена. Брз одговор на проблемите во рок од 12-24 часа. Контактирајте нè веднаш ако имате какви било проблеми со набавката. Првиот пат да ја користите оваа рачна заптивка за заптивка на топло-заптивка пластична вакуумска чипс, ве молиме тренирајте да запечатите со торбата во кутија или да користите своја вакуумска кеса/пластична кеса за храна. Ве молиме, не ја запечатувајте вашата торба за закуска пред да се запознаете со производот. Ако не може да се користи или е тешко да се совлада, вратете го. Ако имате некакви чувства на чувства за производот, не двоумете се да не контактирате! Ние ќе ви помогнеме да го решите. [2in1 мини заптивната торба и полнење на секачи] Овој заптивка за мини -торбичка за полнење има уникатни безбедносни деца заклучуваат и надградени делови за топлина, ефектот на запечатување на топлина се подобрува за 50%. Вградено е со капацитет од батерија од 400m Ah, едно полнење може да трае од 7 дена до 1 месец. Правејќи го тоа покорисно, безбедно, заштеда на пари и удобно за дневна употреба. [3 секунди за загревање на торбите, не е потребно загревање] Усвојување на надградени делови за греење, овој запечатувач за рачни торби може лесно да ги запечати повеќето вреќи за закуски во 3-5 секунди. Нема сложено ниво на греење и не е потребно загревање. Овој запечатувач за мини торби е одличен кујнски гаџет за да ви помогне да чувате преостаната храна. [Заптивната торба многу лесна за работа] Доаѓа со 1 заптивната заптивка + 1 USB кабел + 1 Упатство за корисникот. Користете чекори : 1 -ви. Вклучете го прекинувачот за напојување. Едноставно вртете го копчето до соодветната положба, притиснете надолу и движете се хоризонтално за да ја запечатите торбата или да ја отворите торбата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат