• Новак
PQKDY Божиќни салфетки прстени за украси за Божиќ за домашно дрво прстен (боја: а, големина

PQKDY Божиќни салфетки прстени за украси за Божиќ за домашно дрво прстен (боја: а, големина

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Не е лесно да се свиткаат и деформираат Нежните без рабови, затоа не грижете се за гребење на салфетката. Бајата на држачот на салфетка е изработена од избран силен метал, кој може да го задржи сјајот долго време. Едноставен и елегантен стил. Лесно за поставување или ослободување на салфетки, класичниот и едноставниот дизајн е погоден за обични и формални прилики. Решетката за токи на салфетка одговара на различни поставки и додатоци на табелата, а совршено се совпаѓа со салфетки со различни бои и обрасци. Елегантни прстени за салфетки се погодни за свадби, вечери, Божиќ, Нова Година, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на благодарноста, вечерите, излетите, забавите, празниците и другите сезони и прилики. Тие ќе додадат повеќе шарм на вашата маса. Не е лесно да се свиткаат и деформираат. Нежните без рабови, затоа не грижете се за гребење на салфетката. Балката на држачот на салфетка е изработена од избран силен метал, кој може да го задржи сјајот долго време. Силен и елегантен стил. Лесен за поставување или ослободување на салфетки, класичниот и едноставен дизајн е погоден за обични и формални прилики. Решетката за токи на салфетка одговара на различни поставки и додатоци на табелата, а совршено се совпаѓа со салфетки со различни бои и обрасци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат