• Новак
Taeochiy 16 Голем послужавник за сервирање - овална лента за големи сервиси, плочки за керамички мисирки за забавни плочи за забава, Божиќна забава, сет од 2

Taeochiy 16 Голем послужавник за сервирање - овална лента за големи сервиси, плочки за керамички мисирки за забавни плочи за забава, Божиќна

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Екстра големи пластери за сервирање - измерени 16 x 9,4 x 1,2 инчи, оваа разноврсна голема лента за сервирање обезбедува беспрекорна услуга за сè, од главните курсеви до голема мисирка, charcuterie, овошје, десерти и многу повеќе Идеално за Денот на благодарноста, Божиќ, забава, забава, семејни собири. Без дизајн на задебелен раб на истурање - овални пластери за сервирање имаат задебелена усна околу работ и доволно длабоко за да спречат бегство на храна. Што ви носи удобен допир и полесно да го држите. Стилскиот овален дизајн е привлечен и добро се координира со другите садови за вечера. Премиум трајни керамички-големи плочи за сервирање изработени од висококвалитетни порцелански, нетоксични и еколошки. Може да издржи висока топлина за да се дезинфицира. Цврсти големи пластери се безбедни за рерна, безбедна машина за миење садови, безбедни микробранови и безбедни замрзнувачи. Лесно за чистење и складирање - бели јадења за сервирање со мазна и елегантна глазура, нелепливи застаклени површини ги прави може да се исчистат лесно и брзо со рака или машина за миење садови. Големите пластери можат лесно да се складираат и да заштедат многу простор за кабинет за вас. Идеално за забавна забава - со 16 "x 9,4" од голема површина, доволно е да се смести голема мисирка за Денот на благодарноста. Исто така, може да биде како табли за charcuterie. Стилски овален мазен бел изглед, создадете импресивен на вечера, роденден, свадба, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста и Божиќ. Екстра големи пластери за сервирање - измерени 16 x 9,4 x 1,2 инчи, оваа разноврсна голема лента за сервирање обезбедува беспрекорна услуга за сè, од главните курсеви до голема мисирка, charcuterie, овошје, десерти и многу повеќе. Идеално за Денот на благодарноста, Божиќ, забава, забава, семејни собири. Без дизајн на задебелен раб на истурање - овални пластери за сервирање имаат задебелена усна околу работ и доволно длабоко за да спречат бегство на храна. Што ви носи удобен допир и полесно да го држите. Стилскиот овален дизајн е привлечен и добро се координира со другите садови за вечера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат