• Новак
Едноставна куќичка за сушење на сад за сушење на садови w/сад, хром

Едноставна куќичка за сушење на сад за сушење на садови w/сад, хром

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Склопувачки за лесно складирање, вклучете сад за садови 21 слотови што можат да држат целосна големина на вечера, со 3 куки за висечки чаши. 2 нивоа за плочи, чинии, чаши, чаши, садови и тави. Завршена е цврста метална конструкција со елегантен хром. Димензија : 17 "W x 10. Едноставна куќичка за сушење на сад за сушење на садови w/ сад за садови, хром.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат