• Новак
Горила Зафат Куче Сад Во собата на 2 И Склопувачки Куче Сад Во собата на 2, Миленичиња Чинии 4 Чаши Од Нерѓосувачки Челик, Патување Чинии 2 Чаша во 1000 мл Со Карабин, И Во

Горила Зафат Куче Сад Во собата на 2 И Склопувачки Куче Сад Во собата на 2, Миленичиња Чинии 4 Чаши Од Нерѓосувачки Челик, Патување Чинии

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет за миленичиња : Пакетот Содржи Пакет Од 2 Кучешки сад и Пакет од 2 Склопувачки Сад За Кучиња 1000 мл И Двете Во Црно Тежок Нерѓосувачки Челик : конструиран од издржлив, нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа и вдлабнатини за долготрајна употреба; отпорен на топлина и совршен за сервирање и топла и ладна храна; плус, силиконот на дното е природно водоотпорен и отпорен на дамки, така што вашите чинии ќе останат да изгледаат одлично, користете по употреба. Одделение за храна И Бпа Бесплатно : конструирани од нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа, одделение за храна, овие чинии се совршени за вашето домашно милениче; нерѓосувачкиот челик е непорозен и подолготраен од пластиката; чиниите се усогласени СО ФДА и тестирани за да се усогласат со американските прописи; безбедна машина за миење садови. Цврст Дизајн : ултра издржлив сет од две чинии за патување се конструирани од силикон без БПА; тие имаат цврсти РАМКИ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ кои помагаат да се спречи свиткување и кршење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат