• Новак
Нестроад Фен За Кучиња Со Голема Брзина Фен За Коса За Кучиња, 4,3 КС/3200в Фен За Чешлање На Кучиња Со Непречена Прилагодлива Брзина, Професионално Сушење На Косата На

Нестроад Фен За Кучиња Со Голема Брзина Фен За Коса За Кучиња, 4,3 КС/3200в Фен За Чешлање На Кучиња Со Непречена Прилагодлива Брзина,

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

①Професионален Фен За Миленичиња Со голема Брзинакои ви овозможуваат да ја изберете различната рачка на ветерот за големината на миленичето за да ја исушите косата на вашето домашно милениче во најкус рок. ●Брзо Сушење ● машината За сушење кучиња може да ја прилагоди температурата за ладно или топло ,совршено за сите сезони,секогаш да работи на соодветна температура за да избегне повреда на домашните миленици за брзо сушење. ●Намалете Ја Бучавата И Топлинската Изолација●професионалниот фен за миленичиња усвојува технологија со низок шум за да го избегне стресот предизвикан од прекумерниот звук на миленичето при сушење на косата на миленичето.Изолирана Метална Обвивка за изолација на топлината,која ги изолира моторот и колото, ја намалува стапката на дефект на фен за коса. ●4 Млазници И Флексибилно Црево questroad фен за чешлање кучиња доаѓа со 4 про-квалитетни млазници за стилизирање, кои би можеле да се користат за сите раси на кучиња, дури и за ситни мачки. Флексибилното црево може да се прошири на 8 стапки, што може да осигури дека вашите движења се понеограничени и послободни кога ќе го исушите вашето домашно милениче. Листа на пакети И Внимателна Услуга Ќе добиете : 1 x Фен За Кучиња, 4 x Млазници, 1 x Флексибилно Црево, 1 x Четка, 1 x Упатство за Употреба.Ако имате какви било прашања во врска со оваа машина за сушење,слободно контактирајте не во секое време. Мотор : Еден Мотор. Излез : 500 W-3200 W. Напон : AC 110 V/120 V. Брзина На Ветерот : 25 M/S-75 M/S(Прилагодлив). Номинална Фреквенција : 60 HZ. Температура : 35. Тежина : 10,00 Фунти. €МОЌНИ ◄Вистински 4,3 кс/3200w, поголема моќност носи брзо сушење. ●БЕСШУМНИ 60db◄ ≦, намалете ја високофреквентната бучава на оние миленичиња кои се почувствителни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат